Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat rakjak mézgurámi...

Milyen halat rakjak mézgurámi mellé? Tobb lent

Figyelt kérdés

Mar gondoltam par halra : zöldsávos törpe razbóra,kèksávos, koeiblihal , gyöngydánió, törpe kalászhalak, vörös karcsu díszmárna, hengeli razbora,


Utannuk neztem mindegyiknek diszhalinfo stb...

De nem nagyon tudok választani ti mit választanátok 54 l be?


2015. dec. 29. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy ellenkező nemű mézgurámit.
2015. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A törpe kalászhalat nem ajánlom. Nagy mozgásigényű, csipkelődős halacskák.

A kolibrihalak, bár sok mindent kibírnak, elvileg hűvösebb vízben érzik igazán jól magukat, illetve amikor egy félénk halacskám mellé kerestem lakótársakat, a boltos kifejezetten nem ajánlotta őket, így mézgurámi mellé sem raknám. Ezen a kettőn kívül bármelyiket nyugodt szívvel raknám mézgurámi mellé.


Gyöngy dánióm volt, ráadásul mézgurámi mellett, imádtam azt a párosítást. A gyöngy dániók picik és kedvesek, de miniatűr Don Juan módjára teszik a szépet a lányoknak vagy civakodnak egymással. Zöldsávos törperazbórám most van, ők is cukik, néha kergetőznek is, de nem egy élénk népség. Vörös karcsú díszmárnám is van, ők márnátlanul nyugisak :)

2015. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítsèget!:)

(Bocsánat rosszul fogalmaztam egy pár mèzgurámim van)

2015. dec. 30. 11:18
 4/7 A.C.A.B ***** válasza:
PIRANNYÁT!
2015. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az... Biztos ellenènek..
2015. dec. 30. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
PIRANNYÁT! ne... XD Vörös karcsú és gyöngydánió egyértelműen mehet. Márnáim vannak nekem is mézgurámikkal együtt. Nagyon szépek, nyugisak, bár néha a hímek civakodnak meg erőszakos zaklató módjára bökik a nőstényeket oldalba, de sérülést sose okoznak és más halat nem piszkálnak.
2015. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

En is rajuk gondoltam a legjobban


A pirannya biztos vicc volt xdd

2015. dec. 30. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!