Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Több helyen olvastam hogy...

Több helyen olvastam hogy törpe harcsát raknak akváriumba, de ez mire jó?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
mér aranyhalat akváriumba tartani mire jó...?
2010. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arra, hogy a harcsák aranyosak. (:
2010. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
társas akváriumba lehet őket tartani?
2010. márc. 25. 13:55
 4/6 anonim válasza:

Valószínű,hogy egy idő után csak a törpe harcsa marad.Elég vérszomjas a kis szem*tláda!

Tüskés úszójú ikrazabáló roh*dék.

Ha egy halastóba bele eszi a fene,piszok nehéz kiirtani.

Nincs természetes ellensége,több millió ikrát rak,az ivadékok nagyon szívósak,és a tüskéik miatt semmi nem eszi őket!

2010. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Hogy mire jó.Miért, a többi hal mire jó? Nyilván akinek tetszik, nézegeti, eteti, gondozza ép úgy mint a többi halat. Vannak emberek akik kedvelik a vadvízi akváriumokat, mi ebben a meglepő.Én magam is foglalkoztam vad halakkal, ugyan törpét nem tartottam, de akinek tetszik, miért ne tarthatna. Persze az is lehet, hogy a törpe páncélosharcsákat értették a törpeharcsa alatt, csak nem írták ki teljesen.Ők viszont a legtöbb akváriumban megtalálhatóak és kedveltek.
2010. márc. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"nincs ellensége" ..hát nemtudom az én teknőseim széttéptek már egyet kettőt:S bár én se gondoltam, de simán megzabálták a nagyobbakat.
2010. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!