Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A sáskarákot lehet kapni?

A sáskarákot lehet kapni?

Figyelt kérdés

Hol lehet sáskarákot kapni?

Hány literes akvárium kell neki?

Milyen berendezésű akváriuma legyen?

Milyen halat és rákot eszik?

Rákon és halon kívül eszik valami mást?



Előrre is köszönöm a válaszokat!!!!!!


2016. jan. 1. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok túl járatos a tengeri akváriumokban (édesvízi akváriumaim vannak), de azért megpróbálok válaszolni.

Azt olvastam valahol, hogy nagyon ritkán véletlenül olyan élő kövekbe fészkelik magukat, amit később eladnak.

Gondolom speciális akváriumra van szükségük, mert egy normális akvárium üvegét simán összetörik, ha akarják.

Elég veszélyes kis jószágok lehetnek, elvégre simán szilánkosra töri az ember kezét. Persze van a "lándzsás" ollójú verzió is...

Gondolom különböző tengeri halakat és rákokat fogyaszt, 30 centisen egy ilyen halálos fegyverrel szerintem nem okoz számára komoly problémát bármely tengeri akváriumi hal megölése.

Gondolom élőköves berendezés kell, üregekkel.

Elnézést, ha téves infót adtam meg.

2016. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tökre nem hibás infót adtál meg.

NAGYON NAGYON NAGYON

KÖSZÖNÖM!!!

2016. jan. 1. 21:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!