Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti melyik akvarisztikai...

Ti melyik akvarisztikai szakuzletet tartjatok a legjobbnak Budapesten? (arban es valasztekban)

Figyelt kérdés
Egy olyan uzletet keresek Budapesten ahol hatalmas valasztek fogad egeszseges halak es elfogadhato arak

2016. jan. 11. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

afrika sügér: [link]

minden egyéb: [link]

2016. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, én a brekkről elég sok rosszat hallottam (ami az átvételt illeti)

Az Aquafauna jó. Felszerelést tekintve is, a halak is jó árban vannak. Most két költözés között vannak, így nem tudom, mennyire változatos a kínálat, mert a korábbi helyükön nagy volt, én legutóbb közvetlen költözés után voltam náluk valamikor kora ősszel, akkor még csak "félgőzzel" mentek (én így is kaptam, amit kerestem), és mondták, hogy hamarosan továbbköltöznek, de úgy látom, még az Erzsébet királyné útján vannak. A növényeik árát kissé magasnak találom.

Halakat tekintve a Vadon is jó szokott lenni a Podmaniczky és a Nagykörút sarkán, bár nem annyira jók az árak - mondjuk "átlagáras".

2016. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a gond brekkel? Nekem 2 szer szállított, 1 szer WF halakat, nem volt semmi gond.
2016. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 elwera ***** válasza:
Célirányosan vásárolok, több különböző boltból, egyikbe ezt, a másikba azt. Pl szűrőt, lámpát leginkább az akvafaunából, bár utoljára akkor vásároltam náluk amikor még aqua depó néven futottak. Halat leginkább az atlantiszból vagy a vadonból, ez a kettő közel van egymáshoz, hát benézek mindkettőbe, hogy melyikbe van az amit szeretnék, és van e belőle szép példány és persze az ára sem mindegy hogy mennyi. Bár édesvizi halakat rég vettem. Tengeri halat, meg anemónákat, csigákat, nagy tengericsillagot vettem atlantiszban, amikor épp hoztak. Ritkán hoznak, de ott olcsó úgyhogy lecsapok rá ha van olyan állatka ami tetszik. Ezen kívül még a korallshopban is szoktam tengeri ezt-azt venni, legyezőkorallt pl ott vettem. Vannak ott egyébként édesvizi halak is, de tengeriből nagyobb a választék. A másik bolt, ahol néha rendelek egy-egy valamit, az a korallszirt akvarisztika, itt kis gébeket kértem, meg 1-2 halat, tengeri sót. Az atlantiszba sokszor veszek halkaját, mert eddig az volt legközelebb hozzám, de most elköltöztünk másik kerületbe, lehet hogy a korallshopba is fogok ezentúl fagyasztott kajákat venni, elég nagy ott a választék. Artemia, mysis, krill, cyclops, kagylóhús, stb. ilyeneket mindig lehet kapni és az édesvizi, meg a tengeri halakat is ugyanezekkel etetem.
2016. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 elwera ***** válasza:
Akváriumplusz áruházat is megrmlíteném, ott vettem akváriumot és díszeket az akváriumba, mert azok náluk a legolcsóbbak, illetve vettem a rája díszhalba is egyszer akváriumot, a korallshopban pedig méretre gyártattam egyet, és kifúrattam az oldalát, majd egy másik fúrtat készen vettem náluk. Ott is jó áron vannak néha az akváriumok. Egyik-másik. Járkálok néha ide-oda és ahol épp jó áron találok valamit, azt előfordul, hogy azonnal, vagy másnap meg is veszem.
2016. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ajánlanám a greenaquát is törökbálinton. A halaik gyönyörűek és vannak elég ritka fajok is- bár nem a legolcsóbb a halakat nézve. Ellenben a növény szűrő talaj fénycső tápok elég jó árban vannak
2016. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!