Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnélás és/vagy halas akváriu...

Garnélás és/vagy halas akvárium de mit és hogyan? A többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom hogy itt többnyire mindenki a magasabban űzött akvarisztika híve. De kedvet kaptam egy kisebb starter packhoz amíg a 112-120 literes történetet beüzemeljük, mert az lehet csak fél-1 év múlva esedékes. És ez a garnélás aksi. Elsősorban Neocaridina-kra gondoltam, mivel elég igénytelenek. Melléjük szeretnék valami nano-hal csapatot. Főként a technika érdekelne, mekkora akksi (50 liter fölöttire gondoltam), milyen szűrő (garnélák végett ez nagyon érdekel), és világítás szükségeltetik. Nem akarok nagyon nano aksizni, inkább nagyobb felé hajlok (könnyebb az egyensúly fenntartása).

Bármilyen nemű segítséget szívesen fogadok ;)

Előre is köszönöm :DD



2016. jan. 12. 14:37
 1/2 anonim válasza:
Nano halaknak neonhal szűrő SIF-700 garnélákrol nem tudok sokat
2016. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kata-92 ***** válasza:
A garnelaknal az az egy gaz van a szurovel, hogy nekem mondjuk 12 l van es a legkisebb szuro is beszivta oket. Vettem bele legpumpat es kiszedtem a szurot hetente vizet cserelek nekik. Ha olyan szurot veszel, ami erre a meretre jo, akkor nem biztos, hogy ez gaz, ezt nem tudom. A halakbol nano halak mehetnek pl a torpe pettyes kalaszhalat nezd neg nekem nagyon tetszik, es most majd szeretnek. Bekem egy 60 literes akvariumom van, az jo, ha a startert is beuzemelitek, mert en mar ott tartok, hogy 4 akvariumom van es igy is kicsik:-D. Most szeretnek majd egy 450 literes doszkoszhalasat, es egy 110 liter korulit.
2016. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!