Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért van ez? Többi lent

Miért van ez? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy 130 literes akváriumom. Lakói 8 pseudomogil paskai red neon, 5 oto, 15 corydora pygmeus. Sajnos az utóbbiakat csak etetéskor látom. Ilyenkor nyüzsögnek.Láttam a neten videókat, ahol vigan uszkálnak ezek a halak. Ha igy marad sajna meg válok tőlük.
2016. jan. 13. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy miért van, sajnos. (Elvileg a méretkülönbség nem lehet az oka, és ez a legnagyobb rajod...)

Nekem közepesen sűrű növényzettel és fa dekorral (van búvóhely elég) kialakított akváriumban közös rajba álltak a fekete és gyémánt neonokkal, és már ma is "beszélgettem" velük, nem kell nagyítóval keresni őket - egy másik aksimban pl. a galaxy razbóráim sokkal "bújósabbak".

Viszont az állatkereskedésben én sem találtam meg őket...

15 Cory!!! Imádom őket:)) Kicsit off, de ha tényleg megválnál tőlük, szólj!

2016. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy sor kerül rá. Bár kifogni sem lesz egyszerü mert sok növényem van.Ha aktuális lesz jelzem neked.
2016. jan. 13. 14:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdekes a halak viselkedése. Nekem is volt galaxy őt is félősnek irják le nálam pont nem voltak azok.
2016. jan. 13. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszi:)

Bár a te érdekedben jobb lenne, ha eljönnének:) Tényleg nagyon klassz kis állatok:)

A halak tényleg furák tudnak lenni. A vörös neonokkal jártam így: tovább kellett őket passzolnom, mert nem jöttek ki a fekete neonokkal:( Aztán jöttek a gyémánt neonok, és ott nem volt semmi probléma...

Az jutott még eszembe, hogy milyen az aljzatod? Elvileg a világos aljzat stresszelheti őket... (Nekem fekete-sötétszürke apószemű kavicskeverékem van)

2016. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Manado a talaj. Fehér talajon is láttam már őket vigan uszkáltak sokkal nagyobb halak társaságában.
2016. jan. 13. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, persze elŐjönnének-et akartam az előbb írni:S

Hát, akkor tényleg passz...

2016. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!