Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egyedi akváriumot érdemes...

Egyedi akváriumot érdemes csináltatni? Nem túl drága teknősnek?

Figyelt kérdés
Egy ékszerteknősöm van, szeretnék neki egy legalább 100X50x50 cm-s akváriumot, amire nem kellete tető sem, nem kellene be se rendezni, csak magát az üveget kellene megcsinálni. Így is olyan horrorisztikus árom csinálják mint 1500ft/l? Mert ilyen árakat találtam a neten. Van valakinek bármilyen tipje mennyiből jönne ez nagyjából ki?

2016. jan. 17. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
1500 ft/l az marhasság én nem rég keszítettem 120*45*45 öst 30 ért
2016. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 elwera ***** válasza:

Nekem volt egy 80x60x40-es, de kidobtam, mert költöztünk és nem fért el. Használtan vettem régebben egy boltból. Szerintem nézelődj neten használtan.

Mert ezt a méreteret is teknősnek csinálták. Ez 10 mm vastag üvegből volt, merevítés nélkül. Kell a vastag üveg kölönben a teki kirúgja az oldalát. Szerintem is olyan 30 körül lehet csináltatni, ha újat akarsz.

2016. jan. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az akvárium maga megvan 30-35 ezerből. Szűrőd van hozzá?
2016. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szűröm már van.
2016. jan. 19. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!