Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Összetehetem a bettámat a...

Összetehetem a bettámat a guppikkal, és plattikkal?

Figyelt kérdés
Most két külön aksiban vannak,de a betta már régóta neonokkal él együtt és egyáltalában nem bántja őket,még ha közel mennek se! Szerintetek ez megváltozna a guppiknál? Vagy bántaná a plattikat?

2016. jan. 22. 05:48
 1/8 A kérdező kommentje:
(60?literes amibe beletenném a bettát,abban laknak a guppik és plattik.)
2016. jan. 22. 05:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Legalább az étkeztetése meg lesz oldva.
2016. jan. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A plattival összerakhatod, velük nem szokott gond lenni. A guppikat már kevésbé ajánlom, főleg a hímek miatt, de velük nincs tapasztalatom. Platti és betta volt már együtt minden probléma nélkül. Én most készülök egy új betta nőstényt venni a plattik mellé. (Az előző már több éve elpusztult, hím volt.)
2016. jan. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Második,köszönöm a válaszodat,akkor csak a plattikal teszem össze:)

Az elsőre inkább nem is mondok semmit:D 😏

2016. jan. 22. 09:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Habitus függő, lehet ,h bántja lehet h nem. Jó pár éve mikor együtt tartottam őket , nálam nem bántotta, nyugis hímet fogtam ki, igaz nálam sok búvóhely volt, 140 literbe tartottan őket.
2016. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sikerült vennem egy betta halacskát, de hím mellett döntöttem. Már az akváriumban van, minden rendben eddig. Ismerkedik a többi hallal, egyáltalán nem agresszív. A plattik sem piszkálják. :)
2016. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És kedves utolsó,csak plattikkal tartod?:) szerintetek a sepregető garnélát bántani fogja?
2016. jan. 22. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy második válaszoló vagyok.

Nem, a plattikon kívül vannak még neonhalak, fekete tetrák és kék pajzsos páncélos harcsák is. De volt még régebben sepregető garnélám is. A többi hal nem bántotta őket, jó pofa élőlények. Sajnos a betta pont nem volt mellettük, de nem hinném, hogy probléma lenne. :) (Egyede válogatja.)

2016. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!