Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sepregető garnéla mellé...

Sepregető garnéla mellé betehetek páncélos harcsát, vagy ancit?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok? Bánthatja valamelyik valamelyiket? (100literes aksi)

2016. jan. 23. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A sepregető garnéla elég nagy termetűre nő meg ezért a legtöbb kisebb hallal kijön egy kifejlett sepregető garnéla.
2016. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) csak egy kell belőle,vagy több garni?:)
2016. jan. 23. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, akár mindkettőt. Nem szoktak egymással foglalkozni. :)
2016. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Termete miatt nem olyan félős, mint a 2-3 centis garnélafajok, de én azt mondom, a garnéláknak mindig jobb, ha nincsenek egyedül. (Értsd: nem kötelező, de javaslom).

Ilyen szempontból jobbak a páncélosok, mert nemhogy nem területvédők, de nem is érdekli őket, a terület (ez problémát jelent náluk, ha csigasügérrel, vagy hasonló kis talaj közelében élő sügérrel társítjuk).

Ja és ha olyan jelenetet látsz, hogy az anci (ha mellette döntesz), rátapad a garnélára, az nem feltétlenül rossz. Ez azt jelenti, hogy vagy nem érdekli, vagy megbékélt a garnélával.

Coryból mindenképp minimum 6-ot tarts, anciból a garnik miatt inkább csak egyet.

2016. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Persze, akár mindkettőt. Nem szoktak egymással foglalkozni. :)"

Nem tudom, nekem elég negatív tapasztalatom van ezzel szemben.

Ha egy akvárium mindkettő számára biztosít megfelelő mennyiségű területeztet nem lesz baj, nekem régebben hasonló méretben nem működött az anci-panda cory társítás.

Amúgy mi lesz még az akváriumban? :)

2016. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Nálam nem volt semmi gond velük, bár itt kék pajzsosok voltak, nem pandák. :)

2016. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hogy mi lesz még az egy jó kérdés:D

Garnélákat mindenképpen szeretnék,egy ancit is akkor ha jól kijönnek,rajtuk kívül guppikat és/vagy plattikat tartanék. De már körvonalazódik:) gondolkoztam a bettán is,szerintetek rossz ötlet az alap anci+sepregető garnéla felálláshoz?

2016. jan. 23. 17:44
 8/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat,nagyon kedvesek vagytok:3
2016. jan. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!