Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem indul el a külsőszűrőm mi...

Nem indul el a külsőszűrőm mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
ki húztam a külső szürőmet majd mikor vissza dugtam nem indult el ? szerintetek ?
2016. jan. 25. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen márkájú szűrő? Légtelenítve van?

2016. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mózes Adrián ***** válasza:

olvasd el az utolsó hozzászólást.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__hullok__7524647-tekih..


Amúgy nem te tetted fel ezt a kérdést is?

2016. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem én tettem fel azt a kérdést amit linkeltél. Tetra márkájú. Amugy nekem full nem indul el tehát nem is bug a motor semmi.. nem kap áramot ha bedugom a konektorba.
2016. jan. 25. 23:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha el sem indul, akkor vagy a vezeték tört meg, vagy a motorral van baj. Szerintem vidd vissza oda, ahol vetted, általában garanciára javítják, ha nem járt még le.
2016. jan. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt korábban, bedugtam és tök süket volt. A rotort szedd ki óvatosan és alaposan takarítsd ki. Ezután nekem elindult, de a rotor cserés lett.
2016. jan. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen ! közben jó lett vagy 40szer kibe húzkodtam a konektorbol és egyszer csak elindult
2016. jan. 29. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!