Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta mellé tehetek xifót?...

Betta mellé tehetek xifót? Jobb a xifó mint a platti, vsgy mindegy?

Figyelt kérdés

54literes aksi,kevés hal (algaevő,betta,garnélàk)

Köszönöm:)



2016. jan. 27. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Xifót semmiképpen ne tegyél 54 literbe, nem oda illő hal!

Ha a 2 közül kell választani, akkor egyértelműen platti.

2016. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
milyen garnéla? mert ha törpe akkor a betta jól fog lakni velük... Az algaevő se való 54 literbe. Nem ártana tudni, h az általad tartott élőlényeknek mik az igényei...
2016. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem is írtam hogy milyen algaevő! Coryk vannak.. Egyébként nyilvan nem teszek be amanokat,vagy red cherryt vagy akármit betta mellé,csak sepregetőt!

És rendben,akkor platti lesz:)

2016. jan. 27. 13:50
 4/15 anonim ***** válasza:
Még jó h a coryk nem algaevők...
2016. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"54literes aksi,kevés hal (algaevő,betta,garnélàk)

Köszönöm:)"


Olvasd már el a zárójelben lévő első szót!

2016. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindegy,legalább az első válaszolt is a kérdésre...
2016. jan. 27. 15:29
 7/15 anonim ***** válasza:
attól függetlenül még fingod sincs az általad tartott halak igényeiről. olvass utána és akkor nem kérdeznél ilyen hülyeségeket, h szifó 50 literbe...
2016. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2016. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
meg a kérdésbe csak egyes számba írtad, h algaevő.. akkor csak 1 db coryt tartasz? :) magadat hazudtolod meg...
2016. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Oke nyugi

Megkerdeztem a VELEMENYETEKET,nem szaktanacsot kertem

Nyilvan mielott bemennek a boltba,be tudom,es be is utom,hogy xifo,es akkor kidobja.. Csak gondolkoztam rajta,mert tetszik,és egyébként is,rohadtul nem a kérdéssel foglalkozol

Az eredeti kérdés az volt,hogy TAPASZTALAT szerint bantja-e a betta/át. Ha erre hajnaldó vagy normálisan válaszolni (vagy nem válaszolni,ha nem tudod),akkor kitudja,lehet előre lennénk. Mert lehet nem tudod hogy van egy 110es aksim,a másikon kívül,csak én az 54essel számolok.. Kitudja:D nem kell ezen lovagolni,utána nézek,foglalkozom vele-ezért tettem fel a kérdést

Ezen kívül szíves elnézésedet kérem,akkor kijavítom,*algaevők. És ezt tényleg mindig keverem,nekem az anci és a páncélos harcsa csak egyszerűen "algaevő",habár ez valóban nem szakszerű elnevezés. Igazad van,ez volt itt a legfontosabb,az hogy többesszámban írtam-e,vagy nem. Köszönöm a hozzáértésed,de ilyen stílussal,inkább hagyd szerintem ezt a válaszolgatás dolgot,én is betudom ütni a google-ba ahogy te,itt én csak tapasztalatot és értelmes tanácsokat vártam volna.

2016. jan. 27. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!