Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumba házilag készített...

B.né Reni kérdése:

Akváriumba házilag készített már valaki 3D-s hátteret?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lenne szükségem! Lehet készíteni házilag is akváriumi háttereket jóval olcsóbban: A neten így:háttérnek kifaragott hungarocell erre 2 rétegben cement, erre 1 réteg vasoxiddal festett cement és erre jön a gyanta, mert gondolom ettől nem oldódik a cement, amitől keményedne a víz is és nem lesz baja a halaknak. Én ezt leegyszerűsíteném így: hungarocell, erre valamilyen sziklaszínű falfesték és erre a gyanta.Szerintetek?
2016. jan. 29. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A-a...ne egyszerűsitsd le, gyanta nem kell viszont megfelelő cement kell. Talan flexibilis csemperagasztóval csinaltam annó. Vasoxid por párszáz forint csak...max 3000ből kijön
2016. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi...de nem fogja így az nagyon keményíteni a vizet? Meg azt sokat kell áztatni nem?
2016. jan. 29. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:

facebookon van barkács csoport, ott tudnak segíteni.


[link]

2016. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 elwera ***** válasza:
Csináltam. Hungarocellbe öngyúlytóval égettem lukakat, aztán bekentem 3 rétegben szürke flexibilis csemperagasztóval, aztán miután kiszáradt betettem a vízbe, de hozzáértem és jött le a csemperagasztó róla, úgyhogy félretettem, később meg kidobtam..
2016. jan. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam a kérdést :) saját kísérletezés: 5cm-es hungarocell kiformázva forrasztópisztollyal, gyújtóval sziklásra és akrilfesték több rétegben és színben. Ez nem oldódik, nem mérgező és nem drága, jóval kevesebb idő a száradás és nem kell áztatni, csak pár órát, hogy nyugodt legyen a lelki ismeret, nem pereg le. Nekem bevált és a halaknak sincs bajuk, már egy hete van így az akvárium :)
2016. febr. 10. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!