Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy aranyhal kibírna 2,5-3...

Egy aranyhal kibírna 2,5-3 órás utat, úgy hogy ebből max 20 perc a séta?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor nem teszem ki ennek, viszont ha van valami praktika, amivel nem hűlne le a víz, vagy nem fogyna el az oxigén a zacskóban annak örülnék. Mivel kolis vagyok, hiába van halam ha kb nem is látom, de csak hogy legyen azért oda nem akarok külön akváriumot és halat venni. Csak így meg anya eteti, gondozza. Neki nem gond, de én szeretném.
2016. jan. 29. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Kibir, bar setalni nemigen tud. A maradek ami nem seta az mi? Vonat, busz, auto? Mert autoban allitjatok a hofokot szobahomersekleture, de vonatban lehet nagyon meleg is, meg nagyon hideg is, ahogy a MAV uri kedve diktalja.

A koltozest inkabb tavasszal csinald mikor mar ugy 15-20 fok van kint legalabb

2016. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kibírni kibírja(ha nem heti hurcolgatásról van szó. Az más kérdés, hogy szerintem egyik kollégiumban sem látnának szívesen egy 200-300 literes akváriumot és a hozzá való felszerelést.
2016. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
mekkora az akvárium? ha nincs 200 literes meg akkor felejtsétek el...
2016. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És mi van ha szünet van az egyetemen, vagy több napra hazautazol? Akkor majd mindig hurcolod magaddal? Szerintem mindenki jobban jár ha otthon tartod.
2016. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az akvarium nem gond, a mi kolinkban akar 500literest is vihetek, minden a szobatarsakbeleegyezesen mulik, mivel akvariumot engedelyez a koli, meret nincs megszabva. Szobatarsaim meg orulnenek neki, es nem lenne hurcolaszva, nyaron hoznam haza, es szunetben is a koliban szoktam lenni, ha megis hazamegyek neha,van aki etesse, nincs olyan hogy a szobatarsaim kozul valaki ne lenne ott. A setat ugy ertettem, hogy az ut 90%a tomegkozlekedes,masik fele seta, de az egy 5 perc es egy 10-15 perces tav. Szoval azert vonatkozott a kerdesem CSAK arra amirol szol, mert ez az egyetlen akadaly, mindene biztositva lenne
2016. jan. 29. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor talán működhet. ha csak 2-3 hétre mész haza akkro haza se kell vinned, lazán kibírnak annyit.
2016. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ott lettel tenyleg nem lenne baj, en szabadidomben is az egyetemem varosaban vagyok, szinte ott elek. Van hogy vasarnap hazaugrok hajnalban, hetfon hajnalban meg vissza. Feltankolok
2016. jan. 29. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!