Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy emberi könnyel teli...

Egy emberi könnyel teli akváriumban lehetne tengeri halakat tartani?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés.
2016. jan. 31. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mert azért mégsem teljesen víz, gondolom áll még olyan anyagokból is amik a halaknak nem esik jól.


De lehet hogy tévedek :)

2016. jan. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg a salakanyag benne, ráadásul a sókoncentrátuma sem hiszem, hogy megegyezne tengervízzel. Szerintem hamar elpusztulnának benne.
2016. jan. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 elwera ***** válasza:

Az a baj, nem tudom mit tartalmaz a könny.

Nem hiszem hogy pont azokat a nyomelemeket és annyi sót, ami a halaknak kell. Nem hinném hogy hosszú távon működne.

2016. jan. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg kéne figyelni, hogy amikor a Kékszakállú pecázik a könnyek tavában, mit fog?
2016. jan. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes elgondolkodtatott:D de nem arrol hogy elhetnenek e halak emberi konnyben:D hanem hogy ez hogy jutott eszedbe?:D ez egy iskolai kerdes netan egy unalmas delutan agyszulemenye?:D
2016. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lehetne, a halak hamar elpusztulnának benne.


Meg elég nehéz lenne feltölteni az akváriumot, plusz néha cserélni kell a vizet :D

2016. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma láttam egy értelmes filmet, abban mondták hogy a tengeri halak megélnének az emberi vérben. Nem hinném hogy igaz lenne, de ki tudja :D
2016. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!