Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meghalt a bettám (hím) mitől...

Kovács Elu kérdése:

Meghalt a bettám (hím) mitől lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

2nappal ezelött a bettám csak egy helybe volt fel volt puffadva és a pikkelyei felálltak mint aki fázott volna a h boltban azt mondták h valami hurutos bélgyulladás ez m. Pedig vettem neki gyógyszer is de már késő volt:( ez a bizony betegség hogy alakulhat ki? Nem volt megfelelő neki az akvárium ?! 30 literes 2 növénnyel 1 várral és egyedül tartottam... Pedig olyan magas inteligenciával rendelkezett ...😪 vettem neki fagyasztott szúnyog lárvát és kanállról mindig lecsipegette, valamikor fura hangot adtam ki tudta hogy én vagyok és kérte a kaját

.... Bocsi hogy így beleéltem magam de szerettem...


2016. febr. 5. 23:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja meg szűrő is volt benn meg vízmelegítő
2016. febr. 5. 23:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A szűrés és a hőmérséklet milyen volt, vizet hogy cseréltél? Illetve mivel etetted addig és mennyi ideje volt nálad? A tünetek alapján hasvízkór lehetett, ami bakteriális fertőzés, de leginkább csak azok a halak kapják meg, amelyek rossz körülmények között vannak.

2016. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a pikkelyei kifele álltak és fel volt puffadva akkor szerintem hasvízkor volt.A kiváltó ok az, hogy többnyire a fajokat nem megfelelő körülmények között tartják.Ritkán gyógyítható, legtöbbször belehal a hal.
2016. febr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!