Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta akvárium világítással?

Betta akvárium világítással?

Figyelt kérdés

Keresgéltem a neten, de nem nagyon találtam olyan betta akváriumot, ami világítással lenne ellátva. Lehet kapni valahol?


Nem bettát tartanék benne, tudom, mekkora facság, még ha a sok okos szerint elég is lenne neki.


2016. febr. 10. 18:10
 1/4 Kata-92 ***** válasza:
Szettekben szokott lenni vilagitas, es szuro is, meg futes is. Vannak kisebb szettek is, en garnelakat es sepregeto rakokat tartok amugy a bettas akvariumnak arult 12 loteres akvariumban, jol erzik magukat nagyon edesek. En a fressnapfban vettem, de nem volt hozza vilagitas, viszont 1 csiptetos ledest vettem hozza kulon meg abba szuro meg futes se volt.
2016. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Megkérdezhetem, körülbelül mennyibe került?

2016. febr. 11. 22:08
 3/4 Kata-92 ***** válasza:
5000 az akvarium a vilagitasra nem emlekszem sztem 3000 lehetett ledes a szurot azt meg nem hasznalom de az is olyan 2500 lehetett csak levegozteto van benne mert a szuro beszivta a rakokat. Bocsi, hogy ilyen keson irtam vissza, de nem nagyon ertem ra, viszont nem fedett akvariumot azt tudsz venni talan olcsobban is, ha nem bettat akarsz nem kotelezo a fedes bar tilos is halat 30 liter alatt tartani, ha rakosat akarsz, akkor kell a fedes, mert kiugranak.
2016. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kata-92 ***** válasza:
A futest kihagytam az is olyasmi arban volt. Nekem az aquael leddy 40 szettem van 25 literes 18000 ft. Nem tudom, mekkorat szeretnek, de sztem kisebbe szettek nincsenek.
2016. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!