Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sokcsíkú csigasügérnek jó a...

Sokcsíkú csigasügérnek jó a JBL NovoTanganyika táp? Esetleg más javaslat?

Figyelt kérdés
Fagyasztott eleség mellé kapnák.

2016. febr. 10. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
az nem túl nagy szemű? én is épp most fogok venni egy csapat csigasügeret,de sztem csak fagyival fogom őket etetni.
2016. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs az offért! a csigaházak végét kilyukasztottad, h levegő ne maradjon benne?
2016. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még nincsenek meg a halak, úgyhogy a csigaházas kérdést nem tudom, de szerintem nem kell. (Gondolom, amikor a természetben a csiga/csigaház bele esik a vízbe, ott sincs lyuk rajta.)

A haltáp lemezes, ezért szét tudom morzsolni, ha túl nagy, csak nem tudom, hogy a csigasügéreknek is megfelelő-e a tápértéke, elvileg ragadozó sügéreknek való.

2016. febr. 11. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:

az lehet,h a természetbe sincs kilyukasztva, de ez nem vigasztal , ha emiatt pusztul el a halam. régebben írta valaki, h ha levegő marad a csigaházba, és a sügér beúszik a házba teljesen ,akkor bepánikolhat és akár el is pusztulhat.

halakat hol akarod venni? jövőhéten terrapláza, lesz kint pár tenyésztő akiktől minőségi halakat lehet venni potom pénzért. ocellatus 600, ocellatus gold 750, multifasciatus 600. Ha pest közelébe laksz érdemes itt venned halaid.

2016. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én még ilyenről nem hallottam, ezért csak "szerintem" választ tudok adni. :/ de biztos van, aki tapasztalt akvarista és tartott csigasügért, tőle kéne megkérdezni. Köszi az infót, meglátom, eddig a helyi állatboltból akartam venni őket (csak pozitív tapasztalatom van velük, mindegyik halacska egészséges és az eladó is rendes, ért a munkájához) :)
2016. febr. 11. 17:40
 6/7 anonim ***** válasza:
A tenyésztőt megkérdezem róla, majd írok mit mondott.
2016. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2016. febr. 11. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!