Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 15,450ft megér 1 éves használt...

15,450ft megér 1 éves használt holmik? Filter biopower 240 belsö szürö, tetra aljzat tisztito, tetra üvegtisztito, szák, tetra melegitö 150w, a kép lentebb!

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 14. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha pontosan azonosítani tudod az egyes tételeket, akkor meg tudod találni azok új beszerzési árát is. Használt cikk az új beszerzési ár 20-40%-a közöttre becsülhető, persze a működőképességet, garanciát, szavatossági időt, felhasználhatósági időt, műszaki állapotot stb. ind figyelembe kell venni. Aztán el kell gondolkodni, hogy mi az amire feltétlenül szükség van és mi az, ami csak úgy, tartalékra, hátha jó lesz. Ezek után lehet dönteni, hogy megéri-e.
2016. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15450 Ft szerintem az új áruk lehetett. Én maximum a felét adnám érte. A szűrő, ami érték, de az újonnan max. 10ezer forint, a többi meg pár száz forint. Esetleg a fűtőszál még ami 1-2 ezer forint, de semmi extra. Nem ér annyit ez a "felszerelés".
2016. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A szűrő, ami érték, de az újonnan max. 10ezer forint,"


14.000 ft egy ilyen szűrő!


Más kérdés, hogy ez egy alapból túlárazott szűrő, újonnan se ér annyit.

De attól még ennyibe kerül.

2016. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Összeraktam egy eshop boltban ugyanezeket a kellékeket ez az összeg jött ki 26 625 Ft
2016. febr. 14. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!