Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Telepítettem 6 db aranyhalat,...

Domján Kornél kérdése:

Telepítettem 6 db aranyhalat, sajnos az egyik elpusztult kb. három napja. A többivel minden rendben hoztam ma este egy ujjat amit viszont a legnagyobb egyfolytában kerget és a folyton a farokúszójához túrja be a fejét. Miért van ez? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

jó lenne tudni, hogy mekkora helyen vannak? valamint minden egyéb technikai részletet írj le.

nem vagyok látnok, de az esetek nagy részében itt van a gond

2016. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
300 literes,csak élőnővény,fluval 306 külső szürő,3-4 db. nagyobb kő,és ragasztott poszter
2016. febr. 19. 21:04
 3/5 Gryphon ***** válasza:
300l nagyon keves ennyi aranyhalnak...ne is csodalkozz...oda min a duplaja kellene..
2016. febr. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gryphon ***** válasza:
Egyes helyeken irnak 150l.re 6-8 halat. Remelem ennek nem doltel be. 6-8 db 10- 20 cmes halrol beszelunk...ez kb mintha 4 en elnetek egy furdoszobaban :)
2016. febr. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az aranyhalak nem szeretik az ujjakat, ne együtt tartsd őket, ha szeretnél egy ujjtenyészetet is akkor annak külön helyet kell kialakítani.

Az ujjakat amúgy nem is vízben kéne tartani, kiszívja a víz a bőrt rajta aztán olyan csúnya lesz hogy ránézni se lehet.

2016. márc. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!