Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Új szűrő, hogyan csináljam jól?

Új szűrő, hogyan csináljam jól?

Figyelt kérdés

Most vettem egy eheim pick up 2010est,mivel a 2008as túl kicsinek bizonyult a 60literhez. Hogyn tovább? Ki kell hogy mossam a teljesen új dobozban tartott szűrőt? Mennyire lehet tiszta,kell hogy fertőtlenítsek? Ti hogyan csináljátok?

Szeretnék tartani garnélákat,bele mászhatnak a szűrőbe lehet bajuk? (Még nem tudom milyet,amanot/sepregetőt/red cherryt)



#szűrő #garnéla #eheim pick up
2016. febr. 20. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
a szűrő szivacson kívül mást nem muszály kimosni. Nekem sakura garnéláim(ugyan az mint a red cherry csak pirosabb) vannak 54l ben és nem másznak bele.
2016. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gryphon ***** válasza:
Mindket szivacsnak a vizbe kell lennie a vizben par hetig amig az ujon megtelepednek a bacik. Eleg csak a szivacsot kimosni. Koss a beszivora egy harisnya darabot igy nem tudja beszivni a garnelakat. Nalam evek ota mukodik igy. Ne felj tole nem lesz bajuk. Szivesen legelgetnek a harisnyarol is.
2016. febr. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gryphon ***** válasza:
Bocs a mondat hibaert. Meg koran van :)
2016. febr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!