Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Terhes ez a molli?

Nori1424 kérdése:

Terhes ez a molli?

Figyelt kérdés
Http://kepfeltoltes.hu/view/160221/20160216_151329_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

2016. febr. 21. 15:02
 1/6 Kata-92 ***** válasza:
A kepet nem tudom megnyitni szoval sajnos csak annyit tudok mondani, ha folyamatosan nagy a hasa, es nem kaja utan, es nem is csak kover a sok kajatol, akkor valoszinu. A kicsiket, ha lesznek kulom rakd, mert megeszik ( a sajat anyja is), lehet venni ilyen szuloszobat abba lehet betenni a nostenyt amikor szul. Nekem kisguppijaim vannak en kihalaszgattam oket a vizbol, mert a nosteny rosszul erezte magat olyan kis helyen hosszu tavon, es nem tudtam mikor szul.
2016. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

ezt meg tudod nézni?

nagy a hasa folyamatosan, csak nincs terhességi foltja, amit több helyen is írnak

2016. febr. 21. 15:28
 3/6 Kata-92 ***** válasza:
Ezt lattam, szerintem gyanus, de a folt enyleg nem latszik, viszont lehet, ha sotetebb lesz fog. Az en guppim most terhes egyertelmuen, nekem kishalaim is szulettek 1 hete, de a masik is terhes, majd teszek fel rola kepet, hatha az segit
2016. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy terhes,de ez egy platti,nem molly.
2016. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kata-92 ***** válasza:

Ez az én guppim, neki a hasa alatt látszik a folt.


[link]


[link]


Ennyire tudtam csak lefényképezni, mert, amint megjelenek azt hiszik kaja van, és mind jön a tetejére.

2016. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kata, majd meglátom, hogy lesz-e kicsi. És a másodiknak is köszi, mert én mollinak vettem és tényleg platti.
2016. febr. 21. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!