Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért "ülnek" le az arany...

Vivi1999 kérdése:

Miért "ülnek" le az arany mollyjaim az akvárium aljára?

Figyelt kérdés
Nem látszik semmi probléma rajtuk csak úgy néha leül egy kőre vagy az aki aljára de már olyan is előfordult hogy egy nagyobb levelű növényre. Miért lehet ez? Betegség esetleg? Nem látszik rajtuk semmi probléma az aki 80-90 literes. Az akiban 3 black molly, 2 arany molly és 3 márvány molly van.Növény is van rendesen és leginkább azon a területen figyeltem ezt meg ahol sok növény vagy kövek vannak.Már korábban is voltak halaim de betegség miatt elpusztultak ők kb. 1 hónapja vannak meg.Amikor beraktuk őket a vízbe előtte volt részleges vízcsere természetesen van benne szűrő is viszont a víz hőmérsékletét nem tudom mert amikor kiszedtük egyszer a vízből eltört és még nem sikerült újat szerezzek. Kicsit félek hogy valami bajuk van mert nagyon tetszenek.Előre is köszönöm a segítséget.

2016. febr. 22. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
valamit nem jól csinálsz mivel legutóbb is kipusztultak a halaid, ha megint mindent ugyanúgy csinálsz akkor megint kifognak pusztulni. 1 hónapja nem cseréltél vizet? Ne is csodálkozz, h szarul vannak a halaid! fűtő azért van? milyen a szűrő típusa?
2016. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De igen lett cserélve de nem egészen mert szépen beállt a víz és jelenleg nincs beteg halam csak néha lefekszik felkel és tovább úszik mintha semmi baja nem lenne esznek is rendesen. Anyagiak miatt szintén nincs fűtő mert nem volt keret venni.
2016. febr. 22. 22:34
 3/15 anonim ***** válasza:

nem volt rá keret? Akkor nem kell halat tartani! nem kötelező... Vagy szerinted belefér, h kínzod a halaidat? A molly igényli a meleg vizez. elárulok egy titkot: utolsónak az élőlényt kell megvenni, ha nincs meg minden kellék akkor nem vesszük meg az élőlényt ennyire egyszerű. Miért nem a saját szobádba kapcsolod ki a fűtést,azzal tudnál spórolni egy fűtőre.

nézd meg halaid milyen vizet igényelnek:


[link]


További jó állatkínzást...

2016. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a víz egészét pedig sose cseréljük le, ilyen tudással egy gumihalat nem bíznék rád... hagyd a fenébe az akvarisztikát, nagyon nem neked való...
2016. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla hogy a szüleimnek nincs 200 000es számlája tudod??

nem értem miért vagy bunkó....hidd el ha én magam meg tudnám oldani a dolgot megtenném de nem tudom....és nem fogom a családom anyagi helyzetét az orrodra kötni....

Második válaszoló:soha nem lett teljes víz cserélve. tudom hogy nem szabad.

2016. febr. 22. 22:43
 6/15 anonim ***** válasza:
de nem fogod fel ,h így szenvednek a halaid? te is látod, h nincs velük valami rendbe? Szerinted ez így rendbe van ahogy csinálod? írtam már nem kötelező az akvarisztika, ez egy hobby. Viszont aki belevág annak felelősséget kell vállalnia, élhető környezetet kell kialakítani, amire te nem vagy képes jelenleg... Szerinted rendbe van , hogy fáznak(szenvednek) a halaid? Nem fogják sokáig húzni fűtő nélkül...
2016. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nem akarok újat beszerezni és nem mind ül le az aljára amikor olyan kedve van csak 1-2 és nem tudom hova tenni. Ezért kérdeztem. Ezekből még nem pusztult el egy sem.
2016. febr. 22. 22:51
 8/15 anonim ***** válasza:

"Nem mondtam hogy nem akarok újat beszerezni"

halat nehogy vegyél többet...


jobb lenne ha hamarabb elhullanának ,nem szenvednének olyan sokáig...

2016. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem halra hanem fűtőre gondoltam
2016. febr. 22. 22:56
 10/15 anonim ***** válasza:
azt jól teszed...
2016. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!