Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen nem fényigényes növénye...

Judysmith kérdése:

Milyen nem fényigényes növényeket vegyek kezdőként akváriumba?

Figyelt kérdés
Eddig van 1-2 növény az akváriumban, hogy ne legyen annyira üres, még nincs egy hónapja, hogy beindítottam. Egyenlőre csak szettből kapott fénycső van rajta (később bővíteném, de addig is), szépen hoznak új hajtást, de milyen növényt nézzek még bele? Eddig vallisneria, anubias, hygrophila és cryptocoryne van benne. Gömbmohát, gyöngyös iszapvirágot meg bacopat néztem, hogy valami kisebb is legyen benne. (guppik vannak mellette, ezek a növények bírni fogják?) Köszönöm a tanácsokat!

2016. febr. 26. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs előző vagyok nem néztem a leírást :)
2016. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valahol viszont azt olvastam, hogy a javai mohat hiphop megeszik a guppik.
2016. febr. 27. 05:11
 4/4 Libiko válasza:
Nekem az Anubias nagyon bevált sokféle növényt vettem már egyiksem maradt meg mióta az Anubiast megvettem szépen fejlődik növekszik.
2016. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!