Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Teknőseim eléggé nagyra nőtt,...

Teknőseim eléggé nagyra nőtt, és új akváriumba szeretném őket költöztetni, de ahhoz nagyobb szürő, erősebb melegítő kellene, és nem tudom mennyire bírnák ha kiszakítanánk őket megszokott környezetükből. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Attól is félek, hogy ha túl nagy akváriumba rakjuk át őket, akkor nagyon nagyra megnőnek.
2010. ápr. 1. 11:26
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Azt kellene tenned amit írtál, az-az venni egy nagyobb terráriumot, nem kell félni, örülni fognak a tágas helynek és hamar megszokják a jobb körülményeket.Szerintem nem kell mindjárt új fűtést és szűrőt venni, lehet, hogy a régi is elég lesz.Próbáld hasonlóképp berendezni a helyüket, úgy értem használd a régi tárgyakat itt is. A méretével kapcsolatban nem tudok mit mondani, hiszen nem írtad meg, hogy milyen tekik és mekkorák most.
2010. ápr. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a teknős az nagyon okos állat :) tudni fogják hogy nálad vannak és nemfognak "megbolondulni" az új hely miatt! szűrő az tényleg kell nagyobb de melegítő szerintem fölösleges már nekik ha nagyok! nekem is van 2király és 1 ékszer teki 4 évesek! Teljesen jól elvannak melegítő nélkül is szobahőmérsékleten!
2010. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2010. ápr. 2. 09:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Hello Nekem is van 2 király tekim és szerintem nem függ attól a mérete, hogy mekora akvárimba rakod ,fő hogy tugyon úszkálni:D és punnyadni:D


Nekem van vízmelegítőm és hőmérőm de azért mert egyszerüen nem tom miért mindig ki hül a vízük és egyszer már betegek voltak vihetem orvoshoz őket. Szerintem a régi melegítő is jó nagyobb akváriumhoz is ,hogy ne hülyön le tulzottan.

2010. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!