Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan csiga evő hal ami...

Van olyan csiga evő hal ami el van 54l ben és nem bántja a garnélákat?

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Csigaevő csiga nem jó?
2016. febr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Láttam olyan videót amin garnélákat eszik ugyhogy nem :)
2016. febr. 29. 16:58
 3/4 Rajci ***** válasza:

A probléma, hogy ami csigát eszik az valószínűleg garnélát is fog. Az előbb említett csigaevő csiga vagy a törpe gömbhal is pusztítja a garnélákat is. Mondanám, hogy még fiatal és kisméretű botiákat rakhatnál be amig kipusztítják a csigaállományt, azzal, hogy utána nagyobb aksiba teszed őket, de a garnélákat ők is finom falatnak nézik.

Közülük a csigaevőcsiga továbbra is a legideálisabb mert lassabb mint a garnéla...vedlés során tudja őket esetleg elkapni.

Inkább a répatrükk...villanyoltáskor este beraksz egy hálót az aljzatra, rá valami zöldséget (salátalevél, vagy répa) és éjszaka közepén kiveszed (tele lesz csigával). Többször ismétled...Mindet nem fogod tudni így kiírtani, de csökkentheted az állományt.

2016. márc. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a salátás trükköt én is alkalmaztam,mert sajna tényleg az a helyzet hogy ami feltör egy csigát annak a garnéla is menü. Elvileg ha te törögeted fel őket a halaknak úgyis megeszegetik,pláne azok amik inkább húsevős,agresszív fajok pl betta,de ez nem igazán problémamegoldás, inkább csak hogy ne menjen kárba az a sok kis csigaélet =D
2016. márc. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!