Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Összeállításban ez így működők...

Összeállításban ez így működőképes lehet?

Figyelt kérdés

180 literes aki, sötét aljzat. Jelenleg 10 neon, 5 citromlazac, 2 alganyaló és 1 páncélos harcsa.

A harcsának akarok egy párt, ha pandaharcsa az gond lehet?

Amire gondoltam még: 5 sima neon és 5 fekete, fekete fantomlazac, 5 citromlazac.

Túlzottan nem keverném a fajokat, nem tetszik a nagy káosz.

Ez így lehetne? Nem sok már így a hal?


2016. márc. 1. 11:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Tehát összesen 38 halam lenne a 180 literben.
2016. márc. 1. 11:02
 2/8 anonim ***** válasza:
A páncélosnak ne csak egy párt vegyél, ugyanis rajhal, tehát 6-8as csoportban érzi csak jól magát.
2016. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké. A gondom az, hogy ahonnan szoktam venni a halakat (mát csak 1 hely van amiben megbízok) ott pandaharcsa van csak. Az jó lehet az enyém mellé?
2016. márc. 1. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Nem alkot csapatot az aranysávos a pandával. Próbáltam már. Várd meg míg lesst aranysávos páncélos (ha olyanod van) és akkor vegyél mellé 5-6 ot.
2016. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és ugyan ez a neonoknál. Az egyik fajtából vegyél legalább tizet mert a sima a feketével nem fog rajt alkotni
2016. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És fantomlazacbol is legalább 6 kéne
2016. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak aranysávos páncélosaim, sajnos meg kell válnom tőlük :( természetesen ingyen. Irtam üzenetet!
2016. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rajci ***** válasza:

Az egyetlen területvédő az algaevő (ha anci) az is csak a saját fajtársával szemben, de 180-as akiban velük se lesz gond. A többi hal esetében mivel nem területvédők inkább a szűrő kapacitása a kérdés. Milyen szűrőd van?


Az előbb elmondottakkal egyetértek, tehát az algázón kívül mindegyik rajhal. Írtad, hogy amúgy sem szereted a káoszt, akkor inkább egy fajból rakj be többet!


A két páncélosharcsa faj nem fogja bántani egymást (meg úgy a tubifexen kívül senkit), de ha már van egy fajta az aksiban inkább annak vegyél társakat.

Mondjuk én már láttam áramvonalas csapatot sterbaival együtt úszkálni...de jobb a saját fajtárs.

2016. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!