Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A pakisztáni díszcsík mennyire...

A pakisztáni díszcsík mennyire aktív nappal?

Figyelt kérdés

1-2 hete tettem be az akváriumba egy pakisztáni díszcsíkot.

Az első egy hétben kb. napközben is nyüszgött, folyamatosan látható volt, úszkált.

Most viszont már több, mint egy hete nem láttam.

Ma a növényzetet is megritkítottam egy kicsit, de most sem láttam.

Olyan, mintha elnyelte volna a föld.

Gondoltam arra is, hogy elpusztult, de a tetemet sem láttam, illetve nem vettem észre, hogy bármi oszlásnak indult volna....

Lehetséges, hogy ennyire el tud bújni és tényleg csak sötétben aktív ?



2016. márc. 2. 18:32
 1/2 Liki István ***** válasza:
Nekem három volt rengeteg rák között egy 100 literes akváriumban,de hónapokig nem láttam őket.Költözködéskor találtam meg őket a kövek között.Semmi bajuk nem volt.
2016. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rajci ***** válasza:
Csapatban kell tartani. Ez minden csíkra igaz. Egyedül félénkek lesznek és bujkálnak. A pakisztáni pont olyan ami gyakrabban mutatja magát napközben is a többi csíkhoz képest, úgyhogy vegyél neki társakat és akkor biztosan elő fog merészkedni.
2016. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!