Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppi mikor mehet vissza az...

Lacijanika kérdése:

Guppi mikor mehet vissza az akváriumba?

Figyelt kérdés
Négy és fél hete születek a Guppi halak. Most kb 1,5-2cm nagyok és külön van rakva a szülőszobába az anyuk nélkül. Mikor lehet berakni őket a nagy akváriumba ami 120l-es?
2016. márc. 6. 15:50
 1/4 anonim válasza:
Inkább az a kérdés, hogy milyen halak vannak az akváriumban még? A nagyobb méretű halak könnyen kajának nézik a kisebbeket, de ez inkább a méretkülönbségtől akad...
2016. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igaz nem írtam ki konkrétan, hogy ez Guppi család. Az se írtam, hogy ezen kivül még van benne Platti család is. :)

Más oldalakon olvastam, hogy valaki már ilyen méretüt rég visszarakná föleg ha a többi hal békés természetű.

Én most este beraktam 3-at a nagy aksiba. Ha másnapig meg vannak élnek és nem piszkálják őket akkor a többi is bele kerül. Azt is olvastam, hogy valaki ki sem veszi őket. Így nincsen nála tulnépesedés mert valamennyit azért meg szoktak enni a Guppik. Csak azok élik túl akik el tudnak bújni.

2016. márc. 7. 08:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor tedd bele a nagy akváriumba őket, amikor nem férnek be a nagyok szájukba...Úgy is csinálhatsz, hogy párat kiválasztasz, AMELYIKEK NAGYOBBAK és csak azokat teszed a nagyok közé !! Szurkolok, hogy túléljék a kis guppik !!
2016. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Túl élik meg vannak a kicsik is nem bántják őket. Nem férnek már be a szájukba mert már 1,5-2cm esek.

Inkább majd arra kell figyelnem, hogy ne legyenek túl sokan az aksiba.

2016. márc. 9. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!