Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Low tech akváriumba Profito...

Low tech akváriumba Profito mellé kell macro táp?

Figyelt kérdés

Akva 54l, halak: 9 neon, 5 baltahasú lazac, 2 kakadu sügér, 4 törpe szívóharcsa.

Növények: Amazonasi kardfű, Hygrophila corymbosa, cryptocoryne wendtii, sagittaria subulata, hygrophila difformis, najas guadalupensis.



2016. márc. 6. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ezeknek a halaknak szűkös egy ilyen apró akvárium! miért nem olvasol a halak igényei után?
2016. márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés és nem szűkös. Miért nem olvasod el a kérdést?
2016. márc. 7. 23:06
 3/12 anonim ***** válasza:
ha utánaolvasol a halad igényeinek én is elolvasom a kérdést.
2016. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

és szerinted a növény csodaszer? lehet 40-43 liter víz az akváriumodba... inkább ne irkálj hülyeségeket, mert még nagyobb dilettánsnak fogsz tűnni...


neonnak 80 liter körüli akvárium, baltahasú lazacnak 100felett, kakadu is 100+ , gondolom szetted van, szóval még a vized is szar lehet nem csak a hely szűkös..

2016. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a sok növény nem kompenzálja se a szűk helyett, se a gyenge szűrést...
2016. márc. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Képzeld nem szettem van, normális szűrés világítás minden de én itt befejeztem
2016. márc. 8. 00:24
 7/12 anonim ***** válasza:
attól még 54 liter semmi ezeknek a halaknak, további jó állatkínzást!!!
2016. márc. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 toma781 ***** válasza:
Jól van ne veszekedjetek. Ha tényleg sok a növényed és jó a világítás meg a szűrés és csinálsz heti vízcserét akkor szerintem jó lehet. Nekem is sok növényem van és én is profitot használok nálam nagyon szépen nőnek a növények. Mivel sok a halad szerintem neked se fog kelleni macro tápozás. Viszont a profitoból használj kicsit többet mint amit a dobozon ír, de ne sokkal többet. Remélem segítettem
2016. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, köszi :D Egyébként nincs ennyi hal csak ennyit terveztem, de inkább többet tényleg nem rakok bele.

Most 9 neon van, két kakadu 4 baltahasú. Elvannak, nem látom rajtuk h rosszul éreznék magukat. Nem is az zavart amit mondott a kedves előző hanem ahogyan mondta, tisztán látszott csak kötekedni akart... Mert neki biztos 600 literes van mert milliókat keres, a kisebbeket meg lenézi . De lesz.rom :D De neked köszönöm utolsó!

2016. márc. 9. 00:31
 10/12 anonim ***** válasza:

tényleg 600 literesem van :D , nincs azzal gond, h valakinek csak 54 literese van ,de akkor olyan halakat kell tartani aminek alkalmas ekkora élettér. neked kell alkalmazkodnod a lehetőségeidhez, a halak nem tudnak...


54 literesből nagyon jó kis akváriumot lehet építeni egy csapat nano halnak + garnéláknak.


ja és nem keresek 1 millát, de tervbe van legalább a fele :D, hanem sokat gyűjtöttem rá, illetve éveket olvastam , tanultam, ami neked se ártana...

2016. márc. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!