Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fiatal ancik tartása?

Fiatal ancik tartása?

Figyelt kérdés
Kb. karacsony kornyeken szuletett kozel 50 db algaevo harcsa babam. Most nagyjabol 2 cm hosszuak. Ez a meret jo ennyi idos halakhoz? Eloszor szulettek nalam ilyen halak, es szeretnek kerni tanacsokat a tartasukhoz :) Most egy 50 literes akvariumban vannak, van buvohelyuk es szivacsos lelegeztetot hasznalok. Ez igy megfelelo nekik? Mekkora akvarium kellene hozzajuk? Meg sok helyen olvastam a vasfarol, es az lenne a kerdesem, hogy ezt be lehet szerezni a kisallatkereskedesben? :) A valaszokat es a tanacsokat elore koszonom :)

2016. márc. 8. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
50 litert lassan növik. jobb ha elkezdesz gazdát keresni, mert nemsokára nagyon lefogják terhelni a vized, illetve harcok is fognak kezdődni mivel területvédők. az 50 ancihoz sztem vagy 2000-3000 literes akvárium kellene, vagy még nagyobb...
2016. márc. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*kinövik
2016. márc. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

50 anci normális tartásához vagy 25 darab 80-100 literes akvárium kellene, párokba rendezve a későbbiekben.

Az 50 litert szerintem már kinőtték, és elég kicsik..

2016. márc. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sürgősen kezd el őket osztogatni, (akár ingyen is, úgyse adnának érte sokat) mert a térfogatot is, meg a szűrő kapacitást is pillanatokon belül kinövik (a szűrőt valószínűleg már most túlnőtték) és az összes hal belepusztulhat a tartási körülményekbe.

Vagy nem tudom, mi volt velük a terved, de ami volt , azt kezd el csinálni, mert ez így nem fog sokáig fennmaradni.

2016. márc. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem írd ird,hogy ancik majdnem ingyen elvihetőek,

és a lakóhelyed nevét se felejtsd ki !

2016. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon volt még tervem velük, mert egyszer csak ˇmegjelentekˇés azt sem tudtam hirtelen mihez kezdjek :) Voltam állatkereskedésben, de ott azt mondták, ha megnőnek kb 4-5 cm-esre, akkor befogadják őket, de nem biztos
2016. márc. 10. 00:04
 7/8 anonim ***** válasza:
ekkora akváriumba sose lesznek 5 cm-ek, az ammóniától nem fognak nőni, hamarabb fognak elpusztulni. VAgy elkeresel gazdát keresni nekik, vagy kínhalál vár rájuk
2016. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*elkezdesz
2016. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!