Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem 4 tetrat, es van egy...

Vettem 4 tetrat, es van egy vitorlas halam. A tetrak megcsipkedtek a vitorlashalam oldalso uszonyait, mit tegyek? Mar elkezdett feheredni. Meg fog gyogyulni neki?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A vitorláshalat miért tartod egyedül? Legalább 3-4 kell belőlük minimum 150 literes akváriumban. Mekkora az akvárium?
2016. márc. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak 60 literes az akvariumom, nem tul nagy. En rabiztam magam az eladora mikor osszevalogattam a halaimat vele, de ugy latszik neki mindegy volt a sorsuk csak vigyem oket.
2016. márc. 14. 09:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenek az eladók. Az összes halad vidd vissza vagy add oda valakinek mert igy nem maradhatnak
2016. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és ne az eladó válogassa a halaidat ezentúl hanem te az igényeidnek megfelelően (akvariumméret, hőmérséklet, ph, nk, halnépesség) válogass össze halakat a diszhal.info-n és utána menj a kereskedésbe.
2016. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eladora tényleg ne bízd magad, én is megtanultam a leckét, rám sózott meg régen, valamilyen gébet, hogy teljesen ártalmatlan, másnap reggel arra keltem, hogy megette 5 db neonhalam, és szetszedte a bettam.
2016. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A tetra rajhal, ha veszel 10-12 tetrát nem foglalkoznak a többi hallal, csak nekik kell 100-120 liter, ha mást nem teszel bele.

A vitorlást meg 3, de inkább 5 fölötti számban kell tartani 150 illetve 250 liter felett. 10-16 centisre nőnek.

2016. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-6 endler guppynak meg garnéláknak tökéletes ez az akvárium.


[link]


[link]


Eladóra pedig nem szabad hallgatni, mert most is becsaptak, vidd vissza a halakat és cseréld őket el, bár a vitorlást nem fogja sztem.

2016. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A vitorlashalam meggyogyult, igaz kicsit serult az uszonya, odaadtam az ismerosomnek es ott az osszes hal befogadta es jol erzi magat. Koszonon a valaszokat!
2016. márc. 26. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!