Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kérdéseim lennének erről a...

Kérdéseim lennének erről a növényről? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. [link]

Kérdéseim:

-CSak az akváriumom egyik sarkába szeretném hogy legyen gyep. Ha műanyag lappal bekerítem azt a részt akkor nem fog késöbb "áttörni" rajt?

-Páncélosharcsák kitúrhatják?

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. márc. 23. 15:52
 1/5 elwera ***** válasza:
Akkor nem tud áttörni, hát hogy tudna. De nem vagyok benne biztos, h tényleg megmarad co2 nélkül. Próbáld ki, én nem próbáltam, de amiket boltban láttam azok mind el voltak barnulva, annyira nem lehet igénytelen, mint ahogy írják.
2016. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mózes Adrián ***** válasza:

írj pár infot az akváriumodról.

Nálam co2 mellett szép gyepet alkotott de nagyon könnyen megtelepedtek benne az algák így inkább monte carlora cseréltem.

2016. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
54l az aksi, lowtec, 0,5w/l, profito, carbot használok, táptalajnak agyag van ami 5 cm 1-2mm es fekete bazaltal van lefedve: Növényeim (amik nagyon gyorsan nőnek szaporodnak, jól érzik magukat): Vallisneria, wendt vizikelyhe, valami hínár, tavi tündérhínár.
2016. márc. 23. 18:22
 4/5 A kérdező kommentje:
az áttörést ugy értettem hogy ha be van keritve akkor nem tud tovább terjezkedi és végül olyan sok lessz hogy elnyomja majd átbujik. Tud ilyet csinálni? :D
2016. márc. 23. 18:23
 5/5 Mózes Adrián ***** válasza:
Szerintem nem a legjobb választás mert a halad könnyen kitúrják majd ebből a talajból. Megpróbálhatod de szerintem nem lesz vele nagy sikered
2016. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!