Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A vörös plankton édesvízben...

A vörös plankton édesvízben vagy sós vízben él?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 22:23
 1/5 anonim válasza:
simán elvan az édesvízben
2016. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem kösz, csak azért kérdezem ,mert azt hallottam,h tropheust nem lehet etetni sórákkal mert idővel sómérgezést kaphat tőle. És ezt analógiát követve gondoltam, h akkor vörös planktonnál is fennállhat ez a veszély.
2016. márc. 25. 08:47
 3/5 elwera ***** válasza:

A vörös plankton, elvileg Copepoda, dupla lábú rákokat tartalmaz, melyek közül sokan élnek a föld alatt, tengeri és édesvízi barlangokban. Egyik ilyen rák a Calanus finmarchicus, ami hideg vízű óceánokban található. Szóval így bármi lehet.


Amit a korallszirtben vettem, arra a vörös planktonra azt mondták, hogy az tengeri.

2016. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 elwera ***** válasza:
Lehet venni a sügereknek pellet kaját. Most a márkát nem tudom, de van ebből jó féle. Spirulina alga tablettát is kell nekik adni. Én dobnék be gömbmohát is, hogy legyen mit széttépkedniük.
2016. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válasz! Granulátummal már 1 szer ráfaragtam, a hikarit még ki se bontottam. Akkor a vörös planktont is kihagyom. Marad a cyclops+ fehény szúnyog. Esetleg a bosminat kipróbálom. Lemezesből O.S.I. spirulinát kapnak, az elég jónk tűnik.
2016. márc. 29. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!