Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik szűrőt választanátok?

Melyik szűrőt választanátok?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 100 literes akváriumot, és kedvező tapasztalatom van már az Eheim szűrőkről (van két másik akvám, Eheim Pickup 2010, 2012 szűrőkkel). Így ragaszkodnék ehhez a márkához, de ebbe sziámi harcoshalat terveznék és sok növényt. Így most dilemmázok, hogy a Pick Up-pal szemben talán jobb lenne az AquaBall 130 vagy 180 széria, esőztetővel. A nem túl erős sodrás végett gondolkozom benne, de érdekelne mások véleménye.
2016. márc. 26. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó az aquaball. Vagy ez: [link] De ha egy igazán szép növényes aksit szeretnél akkor ne rondítsd el agy belső szűrővel. Külső eheim szűrőt töltettel együtt tegnap láttam az akvakertesz.hu-n 6000ft ért nagyon jó állapotban. Nekem eheim pickupom van de nagyon megbántam.
2016. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. márc. 27. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!