Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sokadik akvárium? (Többi lent. )

Sokadik akvárium? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 3 akváriumom. :) egy 112 literes vegyes trópusi, egy 54 literes csigasügeres és egy 72 literes, amit törpesügérek laknak. De szeretnék egy negyedik akváriumot is. Gondoltam már egy speciális brakkvízi aksira is, amiben csak néhány darázsgéb lakna. Esetleg tudnátok ötleteket mondani? Lehetőleg ne legyen nagyobb 144 literesnél, de inkább 100l alatti akvárium érdekelne. Köszönöm. :)



2016. márc. 27. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
100 liter alatti garnélás vagy törperákos akvárium? Ne csak halasak legyenek az ugy már negyediknek unalmas :D
2016. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 elwera ***** válasza:
100%
Nekem volt egy zöld gömbhal 112 literben, brakkvízben. Odajött az akvárium széléhez köszönteni amikor hazamentem. Érdeklődőn nézett és forgatta az okos kis szemeit, mint aki próbál kommunikálni. Lehetett vele játszani is, követte a dolgokat, amiket húzkodtam előtte.
2016. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajna nem szeretem a rákokat. A gömbhal viszont tetszik. :) nem volt bonyolult a tartása? Mondjuk lehet, hogy a törpe gömbhalat fogom választani és akkor nem mondok le a darázsgébes akváriumról sem. :D
2016. márc. 28. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!