Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tűzhasú gőte tartása egyszerűb...

Tűzhasú gőte tartása egyszerűbb, mint a gurámi halaké?

Figyelt kérdés
gondolok itt a víz minőségére,etetésre stb
2016. márc. 29. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja.
2016. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mondanám.

- A gurámikkal ellentétben ezeknek hűteni kell a vizüket.

- Ugyanúgy kell nekik bejáratott szűrő, heti 20% vízcsere, mert a rossz vízminőség ugyanúgy bántja őket.

- A fehér holló gyakrabban fordul elő, minthogy egy gőte száraz tápot egyen. Viszont fontos számukra a változatosság, ezért a mélyhűtőd tele lesz mindenféle "undi izébigyóval" és ha tudsz, érdemes nekik élő kaját is venni/tenyészteni.

- A boltokban kizárólag vadon fogott példányokat lehet kapni. Előfordul, hogy amire az ember megveszi őket, nagyon betegek, stresszesek, sokszor menthetetlenül.

- A gurámikkal ellentétben nem társítható. SEMMIVEL. Vagy őket zrikálják/próbálják megenni, vagy ők a lakótársakat.

- Párosítsd ezt a bőven 10 feletti élettartamukkal... hát, az biztos, hogy nagyon felelősségteljes és kitartó gazdiknak valók. (Az enyém 13 évig élt velem és ki tudja, hány éves volt, amikor hozzám került.)

2016. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
ha így közelíted meg akkor hagyd inkább a dolgot, nem való neked háziállat.
2016. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kedves utolsó,ez nem volt válasz a kérdésemre... és nem ismersz,honnan tudod,hogy megijedek a felelősségtől?


Köszönöm annak,aki hasznos választ adott.

2016. márc. 30. 11:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Am egy eladó mondta ezt nekem, én csak kíváncsi voltam,tényleg igaz-e.
2016. márc. 30. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!