Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A tengeri bohochal mennyibe...

A tengeri bohochal mennyibe kerul? Illetve pl murenat is arulnak? Àr kb?

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Bohóchalból több fajta is van, külömböző az áruk. Trópus szeged-nek a weboldalán nézd meg az árakat ha jólemlékszem van murénájuk is.
2016. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. Vagyok itt vannak a bohóchalak áraik. Ha nem szegeden veszed akkor lehet párszáz forint eltérés de mindenhol kb ilyen áron mozognak: [link]
2016. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. És 2. Vagyok. Itt találod a murénák árát: [link] nek vagyok nagy tengeri hal szakértő, nem értek a tengeri halakhoz (édesvizi akváriumom vannak) de úgytudom hogy az összes muréna ragadozó(lehet van amelyik nem halat hanem rákokat eszik) úgyhogy mellélyük nem rakhatsz bohóchalat. (olvasgass hátha vannak kivételek!)
2016. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 elwera ***** válasza:

A sima ocellaris és a black percula Atlantiszban régebben olyan 2500 Ft körül volt, de most ahogy nézem át van árazva: [link]


Atlantisz közel van a Nyugati pu-ho. De ott murénából maximum az édesvizi murénát árulják. Régen az 3 ezer Ft volt. Most már biztos több az is, hát nem tudom mennyi, viszont az nem színes, csak ilyen szürke: https://www.youtube.com/watch?v=FmYdKWpt4ms

Fagyasztott halat eszik. Brakkvíben kell tartani, aztán egyre jobban lehet sózni a vizét és felnőtt korában lehet csak rendes tengervízbe tenni, de nagyjából fél év alatt meg is nő, eléri a 60 centit legalábbis, és olyan 3 centi vastag lesz.


A Korallshopban is vannak halak, a Dózsa György út metrómegállóhoz közel a Tisza utcában:

[link]

De ott csak személyesen tudod megkérdezgetni a halak árait. Bohócból az Ocellaris valószínűleg ott is ilyen 3500 Ft körül lesz, ami még olcsó szokott lenni általában a sárgafarkú kék korallsügér, vagy a sárgahasú korallsügér. Régen remeterákok is voltak különböző színben 1000 Ft /db áron, de az csak akkor van ha épp hoznak véletlenül. Nem mindig. [link]

Ezt mondjuk valszeg megenné a muréna, amellé nem érdemes tenni.


Nagy 120 centis szalagos murenát lehet rendelni a Wesselényi utcában a Korallszirtben, de az jóval drágább és gonosz, levadássza a halakat:

https://www.youtube.com/watch?v=C5qVTY3Miec

2016. márc. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!