Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kevés van az egyik fajta...

Kevés van az egyik fajta garnélámból, másik fajta garnéla pótólhatja a társaságot?

Figyelt kérdés
Két legyezős~sepregető van, és 2 "ghost" átlátszó, asszem snowballnak is hívják,ma pedig jönnek red cherryk, ők vajon pótólják a ghostoknak a társaságot, vagy mindenkèppen vegyek még ghostot, hogy ne legyenek kevesen?

2016. márc. 31. 06:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
sztem nem ,de majd a gyakorlatba kiderül. mekkora helyen tartod őket?
2016. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Neocaridina a snowball és a red cherry is így még egymással szaporodni is tudnak, de az ivadékok átlátszó, színtelen, semmitmondó garnélák lesznek. Én nem tenném őket össze de ha neked tetszeni fognak az utódok is akkor az a te dolgod! Egyébként igen, pótólhatják, annyi a hátrány hogy keverednek.
2016. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2. Vagyok inkámb a "ghost" (snowball) - nak vennék társakat mert hidd el nem fognak tetszeni a red cherry x snowball garnélák. Nekem sajnos a nagykereskedésbe csinálta fel az egyik red cherry-met egy másik neocaridina faj és az utódai úgy néznek ki mint valami selejtes amano garnéla ugyhogy onnan többet nem veszek. De ha nem probléma neked akkor vehetsz mellélyük :)
2016. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első,70literben vannak,egyenlőre csak garik.

És második,lehet my bad... Úgy érzem elnéztem valamit mert habár láthatólag a sepregetők a legeslegnagyobbak,de az átlasztóak,inkább nem is kockáztatok fajtát már:D nem sokkal kisebbek,viszont a redek hozzájuk képest,a legnagyobb is kicsinek tűnik

Nem tudom mik lehetnek ezek az átlátszóak,mert nem amanok,de mik...?

Felteszek pàr képet az átlátszókról,az egyik fiu,a masik lany,és eléggé terhes

[link]

[link]

[link]

2016. márc. 31. 18:42
 5/13 A kérdező kommentje:

Az elso link valami reklam lett,itt az eredeti:

[link]

2016. márc. 31. 18:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Ezek üveggarnélák. Állítólag nem túl békések de más fajta garnélákkal nemtudom hogy viselkednek. A hímek agresszívak lehetnek egymással. De ha vemhes akkor fölösleges venned mellélyük mert le fog elleni akkor sokan lesznek. Viszont az üveggarnéla nem tud red cherryvel szaporodni ugyhogy mehet bele de nem tudom hogy az üveg garnéla hogy fog viselkedni a redekkel. Azért meg lehet próbálni. :)
2016. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok. Itt azt irja hogy a kissebb vagy lassabb halakra is veszélyesek lehetnek. Most láttam hogy azt irtad hogy EGYENLŐRE csak garnélák vannak. Szerintem halat nem érdemes venned mert a redek miatt csak nano halat tehetnél de azt az üveg garnéla meg levadászhatja.
2016. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és itt egy link: [link]
2016. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tudom,ez nem a legjobb kiindulas,de azt irjak:

"Ragadozó természetűek, de társíthatók halakkal, akár kisebbekkel is, csak a legyengült példányokat vadásszák le. "

Szoval van remeny:/ bár talan inkabb atteszem a tartalek 20 lieteresbe a ket uveget..

2016. ápr. 2. 07:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Az üvegek nek a 20 literes kicsi lessz, főleg miután ki kelnek a peték. Ugyhogy abba véglegesen nem hagyhatod. Inkámb hagyd ugy őket ahogy van és olyan halakat vegyél ha szeretnél ami nem a talaj közelébe uszik és olyan eleséggel etesd ami fent marad a víz tetején vagy leveg, de semmiképp nem süllyed le az aljára és akkor nem lessz gond. Szerintem :)
2016. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!