Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szal es ecsetalga, de miert?...

Szal es ecsetalga, de miert? Platypus segitenel?

Figyelt kérdés
Ellepte a novenyeimet a szalaga, helyenkent a 3D-hatteren illetve faagakon pedig ecsetalga van. Az akvariumrol : 200literes es 1 tetra 1200-as szuri, szivacs+keramia alul, 2-3 rekeszben 4liter siporax,4-es rekesz szivacs.Vilagitas:2*30w T8 napi 10-12 orat vilagit.homerseklet 25 fok.Heti 30% vizcsere.Napi 1.5ml DR.garden es 2ml liquid carbo megy bele. Lakok : 1 db felnott anci, 12db ekfoltos razbora, mar csak 4 neon mert kioregedtek/ tobb mint 3 evesek/ + red cherry garnelak kb 20db. Terta 6 az 1 ben teszten a KH kivetelevel minden renben. Nitit,nitrat szinte nem merheto, tehat feheret mutat a lakmusz.A KH viszont majdnem a maxon van, de azt nem tudom, hogy mi.
2016. ápr. 5. 06:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt ecsetalgám és nekem a sziámi algaevő sokat segített. 2 db- om van és jól megfér a többi hallal. Esetleg egy pici hígított ecettel és valami tiszta szivaccsal megpróbálhatod leszedni de csak óvatosan. Az alga ölő szert azért nem érdemes használni mert többet árt ,int használ. Az ecset algát nem igazán lehet megállapítani hogy miért van mert nekem például egy növénnyel jött be, de már nincs több hál istennek. Sok sikert!
2016. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!