Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nehéz a horgászvizsga?

Nehéz a horgászvizsga?

Figyelt kérdés
12-én lesz a horgászvizsga, és az az igazság, hogy kissé izgulok miatta. Igyekeztem/igyekszem tanulni rá, de attól tartok, a szóbeli résznél nem fognak menni a tilalmi idők. Valaki, aki már letette a vizsgát, el tudná mondani milyen volt?

2016. ápr. 7. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

miden viszonyítás, valakinek a húr-elmélet se nehéz, valakinek meg olvasni megtanulni is nehéz...:)

Nem hiszem, h megtanulhatatlan anyag lenne. :)

2016. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. A minap kérdeztem egy idősebb férfit, hogy hogy érzi magát a vállalatnál, és úgy általánosságban hogy van? Azt felelte, kissé bogarasan, mint minden tanult ember. A hecc az, hogy ez a férfi egy kőműves volt.
2016. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nori1424 válasza:

Egyáltalán nem volt nehéz, én is nemrég tettem le.Ezek a kérdések voltak, szinte ugyanezek: [link]

Szóbelinél nem kérdeztek tőlem tilalmi időt, csak halat kellet felismerni

2016. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nehéz.
2016. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Holnap megyek vizsgára, remélem sikerül!:)
2016. ápr. 11. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!