Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

A mollym (arany) hasa alja kicsit beszürkült, és a testén kis fekete pöttyök jelentek meg. Mi ez?!

Keress kérdéseket hasonló témákban: hal, betegség, molly, pöttyös, akvarisztika

2016. ápr. 10. 15:54  Privát üzenet  

A válaszok

Nem tudom mi lehet.

Szerintem cseréld ki a vizét meg vegyél neki vízszűrőt mert valószínűleg a vizben volt valami amit elkaphatott.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. ápr. 10. 17:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van szűrőm de koszi

# 2/3Időpont 2016. ápr. 11. 14:21 Privát üzenet
fényképezd le, meg írd le a tartási körülményeket.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. ápr. 11. 16:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol tudnék venni egyszerre arany és vadszínű axolotlot?
Volt 1 fekete es 1 piros-sarga mollymm, vettem hozzajuk meg 1 feher es 1 arany mollyt. Foleg a fekete, de sokszor a p-s is csipkedi, kergeti az arany molly-t . Mi lehet az oka...
Arany színű anci algaevő (sárga) képes feketével szaporodni? Vagy 2 különböző faj? A hím a sárga a nőstény a fekete.
Mit csináljak? Nem tudom, hogy pihennek e biztosan A fekete aranyhalamnak és a tisztitómnak semmi baja mióta 'felkeltek'
A fekete teleszkóp szemű aranyhalam hirtelen kifakult vagyis ilyen arany színe lett az mitől van?
Xifo, Arany molli, Fekete molli, páncélos harcsa, algaevő. Ehhez az egyveleghez lehet valamilyen garnélát rakni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!