Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta hal tartása mit igényel?

Betta hal tartása mit igényel?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy harcos halat, sok helyen utána olvastam hogyan kell tartani, de jó lenne valaki olyantól is tanácsot kapni akinek van. Milyen búvóhelyet vegyek neki? Milyen növényt? Mekkora szűrőt vegyek? Én egy 60l akváriumot néztem ki. Egyedül lesz, hím. Valami amire nagyon figyeljek oda? Azt mondták kezdőknek tökéletes halfajta, mert nem jár sok gonddal. Kó
2016. ápr. 13. 21:24
 1/4 Agonoize ***** válasza:
Ha utána olvastál akkor nem lesz gond,szűrőt olyat nézz ami 60 literes akváriumban használnak érdemes a márkásabbat megvenned eheim,jbl,tetra ilyesmikre gondolok,ha van tető az akváriumhoz az jó ha nincs akkor legalább egy üveglapot vágass rá majd.
2016. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
ha csak betta lesz az akvába, és azt szeretnéd, h az uszonya is szép legyen, akkor levegővel fogod szűrni a vizét, egy légpumpával, szivacs szűrővel, amiket az első írt azok nem bettás akváriumba való szűrők.
2016. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Agonoize ***** válasza:
ne mondj már hülyeségeket én márkákat írtam csak azokból válogasson mert minőségi cuccot kap és mindegyik márkának megvan a megfelelő akváriumhoz gyártott terméke:)
2016. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak egy betta hal lesz az akváriumban, köszönöm a válaszokat!:)
2016. ápr. 17. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!