Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 15 literes akváriumba 23 guppi?

15 literes akváriumba 23 guppi?

Figyelt kérdés

KÉRLEK ne kezdjétek az oktatást.... tudom,tudom.. 30 liter alatt egyet se lenne szabad tartani..

DE már 1 és fél éve 3 guppi él egy 15 literesben...

Szülinapomra a szüleim 2 alga evővel, 2 kis harcsa szerű valamivel, és 16 db szivárványos guppival állítottak haza.

egy órája vannak bent... de már az egyik meghalt..

az összes hal a víz felszínén van és pipál...

Jelenleg nincs keretem venni egy nagyobb akváriumot..

mit tegyek? kérlek segítsetek. nagyon szeretem a halakt.. és már az egyiket lehúzni a klotyón is iszonyúan rossz volt



2016. ápr. 24. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
sürgősen vidd vissza az összeset. szüleidnek meg gratulálok, hogy komolyan gondolták ezt a halmennyiséget ebbe az akváriumba.
2016. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudom.. én is ki vagyok akadva...

vissza vinni nem tudom, mivel nem veszik vissza

2016. ápr. 24. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress egy minél nagyobb műanyag dézsát, lavórt, bébikádat, akármit és öntsd át az akváriumvizet. A szűrőt is tedd át. Tegyél félre annyi vizet amennyivel tudod pótolni a vizet, és hagyd állni, holnap töltsd hozzá. Minél több, annál jobb.

Utána naponta 30% vízcsere állott vízzel, csak két naponta etess, a halakat pedig ingyen elvihetőnek hirdesd meg a lehető legtöbb hirdetési oldalon.

2016. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Állatvédelmi törvény szándékos megszegése az nem más, mint BŰNCSELEKMÉNY.

Ha egy cicát egy négyzetméteres dobozban tartasz, az is az, ha tűvel szúrkálod, az is állatkínzás= bűncselekmény.


Ha a törvényt megszeged, ezzel jár. Pénzbírság, jövőre remélhetőleg már letöltendő börtönbüntetés (=priusz) is jár állatkínzásért.

2016. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!