Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Új aranyhalam csipkedi a...

Új aranyhalam csipkedi a másikat. Ez baj?

Figyelt kérdés
Az új aranyhalam nagyon energikus folyton kergeti az idősebb aranyhalamat, és csipkedi. Nem lesz semmi baja az idősebb aranyhalnak?

2016. ápr. 28. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora helyen vannak?
2016. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam kérdezni, hogy a 2 aranyhal mekkora akváriumban vannak?
2016. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pontosan nem tudom, de elég nagy, és nem is tavi aranyhalak vannak benne.
2016. ápr. 29. 06:13
 4/8 anonim ***** válasza:
pontosan nem tudod???? téged se az eszedért fognak ellopni... Mérd le az oldalait. Mind1, h tavi vagy nem tavi aranyhal, az összes nagyra nő, mindnek 300 liter körüli akvárium a minimum hosszzú távon.
2016. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom miért olyan fontos de kb 100 literes.
2016. ápr. 29. 10:12
 6/8 anonim ***** válasza:

azért fontos, mert rossz tartási körülmények miatt is cspkedheti..


pl; rossz víz a gyenge szűrés miatt,vagy szűk hely nmiatt....


Kummantasz tuti nincs 100 ltieres...

2016. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kicsi akvárium miatt csipkedi. AZ aranyhalban nincs olyan, hogy akváriumi vagy tavi. Mind egyre megy. Elvan akváriumban is meg tóban is.

Minimum 300 literes akvárium kell a 2 aranyhalnak. Ha ennél kisebb akkor kicsi a hely nekik. Vagy szerezz be nagyobb akváriumot, vagy az egyik halat ajándékozd el. Különben elfog pusztulni az egyik (vagy mindkettő)

2016. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már nem csipkedi a másikat...szerintem csak ismerkedett stb. De akkor szerzek nekik egy 300 literes akváriumot.
2016. máj. 2. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!