Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A diszkoszhalnál gyógyítható...

A diszkoszhalnál gyógyítható a bélgyulladás?

Figyelt kérdés

#bélgyulladás #diszkoszhal.
2016. máj. 2. 12:51
1 2
 1/15 elwera ***** válasza:

Nem tudom. Régóta él már így? Pl ha pellet kaját kap, azt áztasd be mielőtt adod, hogy lesüllyedjen, ne egyen mellé levegőt is, és ne a gyomrában dagadjon meg. A fagyasztott kaját pedig olvaszd fel egy kis pohárban 5 percig, csak hogy ne jéghidegen add oda.


Hogyha meg hasvízkóros, annak más jelei is vannak, arra tudsz venni gyógyszert, sera baktopur direct.

2016. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
csinálj róla képet. octozin jó lehet, a bacikat se irtja ki, de cask kezdeti stádiumba ér valamit.
2016. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
a 240 literes 25 fokos csapvizes diszkoszos vagy? mert akkor ne csodálkozz, h beteg, folyamatosan az lesz :(
2016. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, de már van vízmelegítőm és 28 fokos a víz egy jó igeje.

Ezt a halat szerintem már akkor betegen hoztam, mert az üzletben multkor azt mondták, hogy némelyik náluk sem akar enni.

A másik az azóta legalább 2 cm-ert nőtt, gyönyörű cobalt kék színben pompázik :)

De ez a másik azóta nem evett 1 falatot sem, csodálom hogy ennyi ideit bírja :O

2016. máj. 2. 14:28
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez a betegség fertőző?????
2016. máj. 2. 14:29
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
ahhoz csak külön gratulálok,h olyan halat hoztál el ami már a boltba is beteg volt. most pompázik, lehet jövő héten ő lesz beteg. a csapvíz ,240 liter, 2 diszkoszból álló csapat nem lesz hosszú távon működőképes ötlet, leírtam számtalanszor.
2016. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha bélgyulladás a baja, az igen fertőző
2016. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
sőt már lehet a másikba is lappang.
2016. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig kéne 33-35 fokon tartani amíg a benne lévő parazita el nem pusztul?
2016. máj. 2. 16:07
 10/15 anonim ***** válasza:
tuti az a baja? nekem tropheusjaim vannak, 1 hét octozin kúra segített. előtte 40 halat húztam le a klotyóba , 2 hét sera flagello kezelés semmit se ért, 20 an élték túl.
2016. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!