Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki tud nyári pajzsosrák...

Valaki tud nyári pajzsosrák lelőhelyet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] nekem is van ilyenem :DD
2016. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Kissebb mocsarakba, kissebb állóvizekben lehet találkozni velük. De nem nagy számban. Én is tervezem a tartásukat, én ebay en veszek tripos tojást. A képen nem ugy néz ki mint a nyári pajzsosrák de ez is tripos :D 50 db tripos tojást tartalmazó homok 2500ft
2016. máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Utolsó amiket általában árulnak ilyen dobozban műanyag kis medencékkel az Triops longicaudatus("hosszúfarkú pajzsosrák").
2016. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Utolsó: ebay en zacskóba vannak a peték homokkal keverve, 50 db 2500ft. Mást nem adnak hozzá. Késöbb belinkelem
2016. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ez nem nyári triops hanem neberry triops. Nagyon szépek: [link] 50db 2700ft az ebay en: [link] Lassan én is bele vágok a tartásukba.
2016. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A newberryit "sivatagi pajzsosrák"-ként emlegetik angolul de ez téves hisz sok faj sivatagokban él én évek óta tartok több különböző fajt is (valamint egyéb tócsarákokat) newberryit ebben az évben rendeltem de majd csak nyáron fogom kikeltetni mikor melegebb lesz az idő.
2016. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!