Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halak vannak a képen?...

Milyen halak vannak a képen? Tesóm anciknak vette, de nekem gyanús hogy nem ancik.

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 9. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem ancik, plekók. Az ancikkal szemben 100 liter helyett 400-500 litert igényelnek.
2016. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 $$$$$ ***** válasza:
0%

De azok :)

Az alganyaló harcsának sok alfaja van. Nem tudom megmondani hogy ők pont melyik alpajba tartoznak . De ancik :)

2016. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 $$$$$ ***** válasza:

Akkor hülyeséget írtam sory. Az első mondta jól . Csak amikor elkezdtem írni még az ő válasza nem volt kint....

és én biztos voltam benne hogy ancik . De ezek szerint mègse...

2016. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pleco vagy gibbi sajnos nem voltam tesómmal, adtak neki 40 literbe 150W os fűtöt és ezeket a halakat.....
2016. máj. 9. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Vigyétek vissza.
2016. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A melegítőt mindenképpen, de a halakat vissza veszik?
2016. máj. 9. 23:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerencsés esetben.

Ha nem hirdessétek facebookon valamelyik nagyobb halas csoportban ingyen elvihetőként (esetleg pénzért is próbálkozhattok, de nem garantált) vagy hirdetőoldalakon.

2016. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 esen kívüp az összes válaszolónak igaza van. Én még anyit tennéo hozzá hogyha csak levásárolni lehet a halakat akkor hozzatok helyettük valami normális aljzatot. Nemtudom mennyibe kerülnek a plekkók de valószínűleg ki kell pótolni az árukat majd. Mert ez az aljzat festett kavics, sok gondot okozhat, másrészt csúnya is. Látom vannak vallisneriáid ugyhogy vagy általános növénytalajt hozz vagy pedig lekerekített 1-2mm es fekete bazaltot ami alá 2-3cm 1ásónyom mélyről ásott agyag van lefedve 4-5cm bazalt al. - EZ A Biztos begoldás ha szép növényeket akarsz de nem akarsz sokat költeni táptalajra.
2016. máj. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vigyétek őket vissza a fűtővel együtt és ne is vegyetek új halakat, amíg utána nem néztek rendesen.


Szűrő, normális méretű fűtő, festetlen aljzat(fene tudja mivel színezik őket).

A szűrőt 3 hétig üresen kell járatni halak nélkül és haltápot beszórni a vízbe.


40 liter kb. 6-7 hím guppinak elég.


Olvasmány: [link]

[link]

2016. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!