Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az Aquael Fan Mini szűrő jó...

Az Aquael Fan Mini szűrő jó egy 54 literes akváriumba? Milyen minőségű?

Figyelt kérdés
Elvileg 30-60 literes akváriumokhoz van.

2016. máj. 15. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jó. Fan ból a legnagyobbat vegyed bele. Tapasztalatból mondom! De érdemesebb egy használt külső szűrőt venni. 6000ft ért már lehet kapni eheim külső szűrőt. Én nekem nincs helyem külsőnek ezért eheim pickupot vettem az 54 esembe de nagyon szar, olyat ne vegyél. Aquael fan sokkal jobb. A pickup széria az eheimnek a leghosszabb szűrője. Azt irják hogy a szivacsot a műanyag házával és a rotorral együtt egy mozdulattal ki lehet szedni a szűrő eltávolítása nélkül. Meg a nagy sz@rt! Olyan nehezen jön szét hogy csak hirtelen indul meg, ugy viszont kifröccsen a víz. Ki kell szedni tapadókorongostul utána meg feszegetheted szét. (vagy lehet hogy az enyém gyári hibás? Bár kétlem mert kicseréltettem és ugyan ilyen sz@r. Ugyhogy ha már mindenképpen venned kell mert ez nagyon kicsi, nem birná, vagy aquael fan 3 vagy eheim liberty bőp a legnagyobb, vagy atman biofilter(de ez nagyon nagy). De az lenne a legjobb ha vagy külsőszűrőt vagy mattenfiltert raknál össze. Neten sok oldal van a mattenfilterről, hogy hogyan csináld. Annak az a hátránya hogy sok helyet foglal.
2016. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja kihagytam: Amikor még csak növényeim és garnéláim voltak nekem is fan minim volt, 2 naponta takaríthatod mert a baktériumok eltömik azt a kicsi szivacsot és 2 nap után már szinte nem is forgatja a vizet.
2016. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem jó, nagyon kevés hozzá. Tényleg a legnagyobb kéne a Fan-szériából, most pontosan nem tudom az melyik számú.
2016. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!