Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 200 literes akvárium. Milyen...

200 literes akvárium. Milyen talaj es szűrőanyag?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Csinalunk egy akvariumot, 200 liter felett van egy kicsivel.Van hozza egy nemtudom pontosan milyen kulso szuro, de eleg nagy 7-800 l/h-s teljesitmenyu. Milyen anyagokat javasolnatok bele? Elevenszulo halak, illetve kismeretu harcsak, algaevok, illetve garnelak lennenek benne. Novenyekbol sem tul extra, anubias meg ilyen igenytelenebbek. Tehat a kerdes. Milyen tapot ajanlanatok a kavics ala, illetve milyen szuroanyagokat ?



2016. máj. 17. 10:50
 1/8 anonim válasza:

Szia

én a külsö szüröbe szivacst (sima mosogato) perlonvatátt, biókerámia csővek (Dobozos) meg egy kis agyag golyot raktam belle, de még lehet bele rakni aktív szenet de azt 3-4 hetente cserélni kell.

2016. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ezt a kérdést töröltetni fogom, feltetted még1 szer, nyugi fognak válaszolni...
2016. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 450 literes akváriumom van , és amit te leírtál az teljesen egyenlő a semmiféle útbaigazítással. Kérlek menj fel egy oldalra és olvass kezdő akvarisztikákkal foglalkozó cikkeket.De szép a 200 liter.Beletörődve tegyél SOK növényt! ÉS s ha lehet 1-2 mohagolyót.Hogy ne legyen nagy a nitrát szint.A talaj mindenféleképpen TALAJ legyen , mert az természetes ;; [link] ;; Sok sikert.
2016. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
előző te autista vagy? a talaj legyen mindenképp talaj D:D más ilyen okosságokat is tudsz? :D
2016. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
mohagolyó mint nitrát csökkentés DDDDDDDDDDmesélj még
2016. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
ha ilyen okos vagy h-h még be se tudod rendezni az akvádat?:D
2016. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt se tudod mi az a mohagolyó te gyökér , és igen jó . És a talaj lehet kavics is -,- tengeri talajra gondoltam te iq betyár
2016. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg hidd el jobban be rendezem az akváriumom mint te :)
2016. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!