Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Dárió szaporitása?

Dárió szaporitása?

Figyelt kérdés
Szaiasztok szerintem a dánióm terhes egy 140l akkváriumba volt 6 egy fiú 5 lány mind az 5 lánynak akkora volt a hasa ( küldöm a képet) és ma reggelre csak az egyiknek maradt meg kiraktam egy kis akkváriumba és az leikrázik ugy? Lehetséges hogy terhes? hogyan látom meg az ikráját?

2016. máj. 20. 15:26
 1/4 A kérdező kommentje:
2016. máj. 20. 15:42
 2/4 Platypus ***** válasza:

Nem mindegy ám, hogy dárió vagy dánió. A dáriók ivadékgondozó sügérfélék, a dániók meg otthagyják az ikrát a vakvilágba.


Jobb ha tudod, hogy a halaid génmódosítottak, így a magyar és EU törvények szerint sem szaporíthatod őket. Sőt meg sem vásárolhattad volna. De szerencsére nem kell ezen aggódnod, mert nem ikrásak. A képen látható halnak valami bélproblémája van.

2016. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aha és mit csináljak vele?
2016. máj. 23. 20:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Több darab van a halasbóltba és azért vetem még mert szép nem is gondoltam hogy gmosok
2016. máj. 23. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!